Najowsza kolekcja Jesień Zima 2016 Madam Stoltz

inspiration_1_aw16

Historia marki Madam Stoltz ma swój początek już w 1990 roku kiedy to kobieta z Danii Pernille Stoltz próbując sfinansować swoje podróże po Indiach, wpadła na pomysł kupowania indyjskiej biżuterii na pchlich targach w Indiach, którą później odsprzedawała turystom na greckich plażach. Po 3 latach podróży i przygód, wróciła do Danii z głową pełną pomysłów. Zaczęła tworzyć własne wzory rękodzieła, we współpracy z indyjskimi rzemieślnikami, których poznała na swej drodze.

W 1995 roku otworzyła niewielki sklepik w łacińskiej dzielnicy w Kopenhadze, w którym sprzedawała haki, kosze, świeczniki i biżuterię. Dzięki swojemu biznesowi Pernille mogła podróżować po Indiach szukając pomysłów na kolejne dzieła.

AW16

W 1997 roku mały sklepik przekształcił się w prężnie działającą firmę Madam Stoltz, która oferowała produkty niedostępne nigdzie indziej. W taki sposób firma rozwija się do dziś, poszerzając grupę odbiorców na cały świat, a miłośników produktów tej marki wciąż przybywa.

pl.pinterest.com_

Najnowsza kolekcja Madam Stoltz daje nam powiew świeżości, poza licznymi ozdobami przepełnionymi w piórka, oryginalnymi świecznikami, poduszkami czy zawieszkami w indyjskim stylu znajdziemy też znakomite dywany czy niebanalne lampki, lampy czy lampiony.

ms-mood_ss16-732

I choć marke cechuje skandynawskie wzornictwo, to dzięki indyjskim elementom Madam Stoltz wyróżnia się na tle konkurencji, zbliżając nas do natury oraz budując niepowtarzalny klimat spokoju.

W kolekcji Jesień- zima 2016 każdy znajdzie coś interesującego, pasjącego do niemal każdego wnętrza. A modne łapacze snów z pewnością zawisną w wielu polskich domach. Możliwość doboru wzoru i koloru.

Madam-Stoltz-NDMS03-1

Ciekawostką jest fakt, iż wszystkie produkty Madam Stoltz są produkowane w Indiach. Mocno skandynawski styl mebli i akcesoriów, ze sporą porcją elementów wschodniej sztuki zachwycają swym urokiem. Przeglądając najnowszy katalog, można poczuć wschodni klimat, który potrafi oczarować.

ms-mood_ss16-500

Więcej inspiracji znajdziemy na oficjalnej stronie producenta Madam Stoltz, a także w najnowszym katalogu z wyjątkowymi produktami tej marki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website